Меню

Повернення і обмін техніки

Вебсайт сучасного салону оптіки

Повернення і обмін техніки


Орендарі зобов'язані дбайливо ставитися до обладнання. Забороняється використовувати його не за призначенням, так як це може призвести до появи зовнішніх і внутрішніх дефектів. Перед початком роботи Орендарі зобов'язані ознайомитися з «Інструкцією по експлуатації» взятого в оренду обладнання, а також з "Правилами техніки безпеки".

У разі появи у обладнання дефектів, що виникли в процесі експлуатації Орендарем, Орендодавець з'ясовує причини появи дефектів. Якщо це заводський брак або природний знос деталей, то ремонт проводить Орендодавець за свій рахунок.

Якщо причина дефектів- недбале ставлення до обладнання з боку Орендаря або порушення правил експлуатації обладнання, то ремонт проводиться за рахунок Орендаря.


У випадку поломки обладнання, Орендатор невідкладно повідомляє про це усно по телефону або письмово по електронній пошті. А також здійснює повернення неробочого обладнання або обмін на справне аналогічне обладнання при наявності. Повернення як і обмін оформляється актом прийому-передачі обладнання.

Орендодавець проводить діагностику обладнання для виявлення причин поломки. У разі встановлення вини Орендаря в поломці обладнання, він оплачує вартість ремонту, в тому числі і вартість деталей на підставі рахунку на оплату.

Залишилися запитання - телефонуйте

+38 (095) 143-22-07

Тема форми

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Як ми працюємо

  • Підбір техніки під завдання Замовника
  • Укладення договору, оплата застави і оренди
  • Використання техніки та обладнання
  • Повернення справної техніки, отримання застави
Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
0
передплатників

Замовити дзвінок